Gizlilik İlkeleri

kamyonyedekparca.com ziyaret etmeniz ve siteden alışveriş yapmanız portali kullanmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
Burada yer alan kullanım şartları, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.
Sitede yer alan bütün yazınsal ve görsel malzemeler (fotoğraf, video, çizim, grafik, illüstrasyon, görüntü dosyası, ses dosyası vb.) 
Denizli Caner Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.  aittir ve her hakkı saklıdır.
Bu yazınsal ve görsel malzemeler, aksi belirtilmedikçe, her ne amaçla olsun, önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu portalde yer alan herhangi bir içeriğe, Denizli Caner Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.’nin yazılı izni olmadan internet ve bunun dışındaki herhangi bir mecrada yayınlamak ve link vermek kesinlikle yasaktır. 
Sitenin kullanımı sırasında, siteden bilgisayarınıza indirilen  herhangi bir dosyanın çalıştırılması sırasında meydana gelebilecek zararlardan
 Denizli Caner Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir. 
kamyonyedekparca.com'da yer alan form, anket, yarışma, iletişim ve sıkça sorulanlar formlarına kullanıcının girdiği bilgiler 3. kişilerle paylaşılmaz.
kamyonyedekparca.com'da yer alan form, anket, yarışma, iletişim formlarında kullanıcının girdiği bilgileri Denizli Caner Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. satış ve pazarlama çalışmalarında kullanabilir.
Üyelerin T.C. Kimlik numaralarını formda ilgili alana girmeleri gerekmektedir.
Üyeler kayıt sırasında girdikleri üyelik bilgilerini istedikleri zaman değiştirme hakkına sahiptir.
Üyeler istedikleri zaman üyelikten çıkma hakkına sahiptirler.
kamyonyedekparca.com yukarıda belirtilen koşulları  dilediği zaman değiştirme hakkını süresiz ve sebepsiz olarak saklı tutmaktadır.
Yukarıda yazan maddelerin ihlali karşısında, Denizli Caner Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. gerekli hukuksal süreci başlatarak gerekli resmi işlemleri yapma hakkına sahiptir.