Hakkımızda

Denizli Caner Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. 1962 yılında Denizli'de kurulmuştur. Faaliyetlerine küçük bir makasçı atölyesi olarak başlayan şirketimiz 1980 yılında toptan makas ve makas parçaları satmaya başlamıştır.
“Önce Hizmet” felsefesini benimseyen şirketimiz; Müşterisine en iyi şekilde hizmet edebilmek için her geçen yıl ürün gamını genişletmiş, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını gidermeye çalışmıştır.
1990 yılında amortisör, 1997 yılında bijon, 2001 yılında körük, 2006 yılında kampana disk, 2007 yılında fren, motor ve şanzıman parçalarını ürün gamına ekleyen şirketimiz, bunları ilk önce ege bölgesi ve çevresine, sonra da tüm ülkeye dağıtarak Türkiye çapında bilinen, sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır.
Bu evrelerden başarılı bir şekilde geçtiğine inanan şirketimiz, 31.12.2010 tarihinde 49 yıllık hem servis hem de satış tecrübesini 25 marka, 8000 çeşit, 195000 adet stokuna güvenerek kamyonyedekparca.com sitesini kurmuştur.

Kamyonyedekparca.com sitesi, yedek parça çeşidinin hızlı artış göstermesi ve çok fazla marka olması sebebiyle, araç sahiplerinin, yedek parça satıcılarının ve servislerin ihtiyaçları olan ürünü daha rahat bulabilmeleri, ne satın aldıklarını bilmeleri ve işlerini kolayca görebilmeleri amacıyla kurulmuştur.
İstediğiniz her an internet sitemize girip ürünün resmini, nereye takıldığını, orijinal numarasını, varsa alternatif numarasını, ölçülerini, stoklarımızda olup olmadığını, yani bir ürüne ait herşeyi görebilirsiniz.
Herkesin kullanabileceği basitlikte ve sektörü kolaylaştıracak bir sistem kurduğumuza inanarak, işlerinizde başarılar diliyoruz.