İade Koşulları


-Kamyonyedekparca, 14 gün iş günü iade garantisi sunuyor.

-İade ve değişim işlemlerinde faturanın arkasında bulunan iade formunu doldurmanız gerekmektedir.

-İade ve değişim işlemlerinde 1 defaya mahsus kargo ücreti (Teslim aldığınız kargo firması ile gönderilmesi şartıyla) şirketimiz tarafımızdan karşılanmaktadır.

-İade kargonuz bize ulaştığında, 3 iş günü içerisinde iade işleminiz gerçekleştirilecektir.
 
-İade ve değişim işlemlerinde faturasız işlem yapılmamaktadır.
 
-İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
 
-Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

-Web sitemizde satışta olan tüm ürünler orijinal ve garantilidir. Ürünlerin garanti belgeleri ve garanti süresi markaların belirlediği kadardır.

-İnceleme işlemleri garanti süresince yapılmakta ve garanti süresi geçmiş ürünlerin inceleme talebi, markalar tarafından reddedilmektedir.

-Garanti süresi içinde arızalanan ürünler için arıza inceleme işlemleri markaların arıza inceleme birimi tarafından yapılmakta ve değişim kararı bu birimler tarafından verilmektedir.

-Arıza inceleme işlemleri en az 21 iş günü (1 ay) sürmektedir. Bu süre arıza inceleme biriminin yoğunluğuna göre 30 iş gününe kadar uzamaktadır.

-Arıza inceleme işlemleri sonuçlanınca karar firmamıza ulaşmakta ve müşteri ile irtibata geçilerek bildirilmektedir. Arıza kabul edilmesi durumunda, firmamızdan aynı ürünü ya da herhangi başka bir ürünü seçebilirsiniz.

-Fiyat farklılığı söz konusu ise; daha ucuz ürünlerde fark iadesi yapılamamaktadır. Daha pahalı ürünlerde fiyat farkı talep edilmektedir.

-İade ve arıza inceleme işlemleri için, ürün faturası gönderimi zorunludur. Faturasız ürünlerde arıza inceleme, değişim ve iade  işlemi yapılamamaktadır.